Kursy indywidualne

Kursy języka polskiego na indywidualne zamówienie

Oprócz kursów dwutygodniowych możemy zaoferować Państwu również kursy na indywidualne zamówienie. Jeśli nie odpowiada Państwu żaden z oferowanych przez nas terminów bądź chcieliby Państwo uczyć się polskiego indywidualnie lub w małej grupie, na pewno zainteresuje Państwa ta propozycja. Oferujemy również lekcje języka przez Skype.

Kursy indywidualne i grupowe

Oferujemy zarówno nauczanie indywidualne, jak i lekcje grupowe na indywidualne zamówienie. Mogą Państwo zgłosić się jako grupa pod warunkiem, że wszyscy jej uczestnicy są na zbliżonym poziomie znajomości języka polskiego. Cała grupa powinna mieć podobne oczekiwania dotyczące materiału i zagadnień, które ma obejmować kurs.

Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych native speakers. Poziom nauczania będzie oczywiście dostosowany do Państwa indywidualnych potrzeb. Chcąc jak najlepiej spełnić Państwa oczekiwania, pozostajemy zawsze otwarci na wszelkie sugestie dotyczące profilu kursu, zagadnień, rodzaju słownictwa itp.    

Terminy, czas trwania i intensywność kursów na indywidualne zamówienie

W przypadku kursów organizowanych na indywidualne zamówienie mogą Państwo wybrać dowolny termin, czas trwania i intensywność (tj. liczbę lekcji dziennie). Kurs może się rozpocząć w dowolny dzień tygodnia. Uwaga: minimalna długość kursu obejmuje dziesięć godzinach lekcyjnych.    

Cena kursu

jedna godzina lekcyjna (45 minut)

pierwszy kurs

18 €

kolejny kurs

16 €

Pokój jednoosobowy

pierwszy tydzień

120 €

 

każdy kolejny tydzień

80 €

 

dodatkowa doba

15 €

Oddzielne mieszkanie

pierwszy tydzień

180 €

 

każdy kolejny tydzień

150 €

 

dodatkowa doba

20 €

Oczywiście mogą Państwo również wykupić kurs bez zakwaterowania. Oferujemy pomoc w znalezieniu pokoju w którymś z krakowskich hoteli lub hosteli. Zastrzegamy jednak, że informacja o zapotrzebowaniu na hotelową rezerwację musi do nas dotrzeć odpowiednio wcześniej, gdyż Kraków jest miastem chętnie odwiedzanym przez gości z całego świata, co sprawia że nie zawsze można znaleźć pokój w korzystnej cenie i o określonym standardzie na okres dłuższy niż kilka dni. 

Lekcja online

zajęcia - 60 minut

19 €

zajęcia - 90 minut

28 €


Jak się zapisać?

Informacje, które należy podać w zgłoszeniu, wymienione są w dziale Rejestracja. Dodatkowo należy podać preferowany termin kursu, jego intensywność (liczbę godzin dziennie), (jeśli dotyczy) liczbę osób w grupie oraz preferowaną tematykę zajęć. Prosimy o kontakt mailowy poprzez adres: info małpa pnta.pl.

Program towarzyszący

Zachęcamy do przeczytania informacji w dziale Program kulturalny dla kursów dwutygodniowych. Możemy zaoferować Państwu większość punktów opisanego tam programu, jak również dodatkowe elementy programu, w zależności od Państwa zainteresowań. W przypadku kursów na indywidualne zamówienia wiąże się to z dodatkowymi opłatami.

Jeśli wezmą Państwo udział w kursie indywidualnym w czasie trwania naszych letnich kursów, będą Państwo mieli możliwość uczestniczenia w towarzyszącym im programie kulturalnym za dopłatą.

Ponadto chętnie udzielimy Państwu wszelkich informacji dotyczących atrakcji turystycznych i kulturalnych w Krakowie oraz pomożemy w zaplanowaniu czasu wolnego.

Polsko-Niemieckie Towarzystwo Akademickie
ul. Bronowicka 58/5
30-091 Kraków
Tel/Fax: 0048/12/638 36 70
Tel.: 0048/ 518 158 901
Web: www.pnta.pl
E-Mail: info@pnta.pl
© 2016 PNTA Realizacja: Agencja Interkatywna WebProm