Zakwaterowanie i wyżywienie

Zakwaterowanie i wyżywienie

Podczas kursu oferujemy trzy rodzaje zakwaterowania: pokój dwuosobowy, jednoosobowy lub oddzielne mieszkanie. Cena pokoju dwuosobowego zawiera się w cenie kursu z zakwaterowaniem – 420 Euro na kursach bez programu kulturalnego oraz 450 Euro na kursach letnich z programem kulturalnym. Zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym jest możliwe za dodatkową dopłatą 70 Euro, a w oddzielnym apartamencie – za 200 Euro.

Pokoje jedno- i dwuosobowe znajdują się zazwyczaj – choć nie zawsze – w prywatnych mieszkaniach jednocześnie zamieszkiwanych przez ich właścicieli. Niektórzy gospodarze mówią trochę po niemiecku lub angielsku, ale z niektórymi można komunikować się tylko po polsku. W każdym mieszkaniu można skorzystać z kuchni, aby przygotować śniadanie i kolację.

Ponadto oferujemy pomoc w znalezieniu pokoju w którymś z krakowskich hoteli lub hosteli. W takim przypadku płacą Państwo za kurs cenę bez zakwaterowania plus opłatę za hotel/hostel.

Jeśli mają Państwo specjalne życzenia dotyczące zakwaterowania, chcieliby Państwo przyjechać wcześniej, przedłuzyć swój pobyt albo potrzebują Państwo pomocy przy samodzielnym zorganizowaniu zakwaterowania, prosimy o zgłoszenie tego podczas rejestracji.

Miejsca, które możemy polecić:  


Polsko-Niemieckie Towarzystwo Akademickie
ul. Bronowicka 58/5
30-091 Kraków
Tel/Fax: 0048/12/638 36 70
Tel.: 0048/ 518 158 901
Web: www.pnta.pl
E-Mail: info@pnta.pl
© 2016 PNTA Realizacja: Agencja Interkatywna WebProm